Тріумф на вінницькому полі_ хто здобув Кубок України з хокею на траві

Тріумф на вінницькому полі: хто здобув Кубок України з хокею на траві?

Сьогодні 22:43

У Вінниці визначили нового володаря Кубка України з хокею на траві. Протягом трьох днів на стадіоні Центрального парку за трофей боролися вісім команд, половина з яких представляла наш регіон. Попри потужну конкуренцію, для вінничан було вкрай важливо залишити трофей у рідних стінах.

За словами директора вінницької міської ДЮСШ №1 Сергія Таранчука, подібні змагання вкрай важливі не лише для учасників турніру, але й для вихованців спортшколи, які рівняються на дорослих гравців.

За підсумками триденних змагань Кубок України завоювала "Олімпія-Колос-Секвоя", яка у фіналі обіграла інших представників Вінниччини "ШВСМ-Олімпію" з рахунком 6:1.

Нагадаємо, хокейний клуб «Вінниця 1981 - МДЮСШ №1» виборов «срібло» чемпіонату серед чоловіків у вищій лізі. Чемпіонат України з хокею на траві тривав з вересня 2023 року по червень поточного.

Embedded thumbnail for Тріумф на вінницькому полі: хто здобув Кубок України з хокею на траві?

«Нива» (Вінниця) перемогла у матчі проти харківського «Металіста-1925»
У Вінниці три дні триватиме чемпіонат країни зі швидких і блискавичних шахів
Оновлений спортзал у Клекотині_ як старе приміщення перетворили на місце для спортивних змагань
Оновлений спортзал у Клекотині: як старе приміщення перетворили на місце для спортивних змагань