Спортивна гордість Вінниці історія успіху пауерліфтера Віталія Коломійця

Спортивна гордість Вінниці: історія успіху пауерліфтера Віталія Коломійця

12:38 03.06.2025

Його шлях починався без гучних цілей. Без олімпійських мрій. Просто кілька хлопців із коледжу вирішили піти до спортзалу, щоб стати трохи сильнішими. Але саме там, серед гантелей і перших болючих тренувань, почалася історія справжнього чемпіона – Віталія Коломійця, який сьогодні є спортивною гордістю Вінниці.

Віталій Коломієць – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи, неодноразовий призер чемпіонатів світу з пауерліфтингу. А також здобув ліцензію на головну спортивну подію – Всесвітні ігри 2025, які пройдуть у китайському місті Ченду.

Як зазначає сам атлет сьогодні він не просто займається спортом – це частина його життя.

Спочатку я просто хотів покращити фізичну форму, – згадує Віталій. – А потім був тренер, який запропонував виступити на перших змаганнях. І якось усе понеслося…

Відтоді минуло півтора десятка років. Були сотні тренувань, тисячі підходів до штанги, біль, злети і падіння. Але головне – було бажання ставати кращим і дисципліна. Не мрії, не мотиваційні відео, а звичка щодня працювати, щодня перемагати самого себе.

Ти приходиш і змушуєш себе працювати. Навіть коли не хочеш. Навіть коли болить. Але бачиш результат – і хочеш ще, – зізнається спортсмен.

Сьогодні Віталій Коломієць – це символ спортивної сили, витримки та волі. У своїй ваговій категорії (83 кг) він демонструє виняткові результати.

У його колекції – «срібло» чемпіонату світу, дві бронзові нагороди (2023 та 2024 років), «золото» чемпіонату Європи-2022. І найсвіжіше досягнення – «бронза» світової першості в Ісландії, яка відкрила йому двері до Всесвітніх ігор-2025.

Спортивна гордість Вінниці: історія успіху пауерліфтера Віталія Коломійця

Віталій тренується 2-3 години щодня. Іноді лише на одну вправу йде до двох годин. І так чотири, а іноді й п’ять тренувальних днів на тиждень. Харчування – підконтрольне, особливо перед змаганнями. Солодке та борошняне – під забороною. Білки, повільні вуглеводи, режим.

Тут усе має значення: і фізична форма, і психологічна стійкість. Хвилювання завжди поруч. Але я виходжу і роблю свою роботу, – говорить спортсмен.

Всесвітні ігри – це як Олімпіада для силових видів спорту і Віталій прагне показати максимум на цих змаганнях. Він хоче стати першим. Для себе. Для своїх тренерів – Івана Чупринка і Вадима Мохника. Для Вінниці. І для України.

Історія Віталія Коломійця – це доказ того, що великі перемоги починаються з маленьких рішень. Просто піти в зал. Просто не здатися. Просто робити свою справу з любов’ю і самовіддачею.

Нагадаємо, юні вінничани вибороли перше загальнокомандне місце та здобули вісім медалей на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації. Турнір відбувся у Луцьку, де представники дев'яти регіонів змагались у складних погодних умовах. 

Embedded thumbnail for Спортивна гордість Вінниці: історія успіху пауерліфтера Віталія Коломійця

Читайте також

Вінничани завоювали сім медалей на чемпіонаті світу з кікбоксингу
Вінничани завоювали сім медалей на чемпіонаті світу з кікбоксингу
Детальніше
У Вінниці відбувся Відкритий кубок міста з гандболу серед чоловічих команд
У Вінниці відбувся Відкритий кубок міста з гандболу серед чоловічих команд
Детальніше
Вінничани виграли Кубок України з флаг-футболу
Вінничани виграли Кубок України з флаг-футболу
Детальніше
Вінницька «Нива» поступилася «Локомотиву» в матчі Кубка України
Вінницька «Нива» поступилася «Локомотиву» в матчі Кубка України
Детальніше
Як ветеран війни на протезі підкорив Кіліманджаро
Як ветеран війни на протезі підкорив Кіліманджаро
Детальніше
У Вінниці за підтримки міської ради стартував XXXII сезон інтелектуальних ігор
У Вінниці за підтримки міської ради стартував XXXII сезон інтелектуальних ігор
Детальніше