Рівність у спорті діти з особливими потребами взяли участь у Богатирських іграх на Вінниччині

Рівність у спорті: діти з особливими потребами взяли участь у "Богатирських іграх" на Вінниччині

22:48 28.10.2024

Змагання для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку провели у Козятині цими вихідними. До активностей долучилося 20 дітей, змагались в двох командах.

Разом із малечею змагалися і батьки — вони допомагали своїм діткам виконати завдання. У Богатирських іграх перемогла дружба. Кожна команда набрала по 194 бали. Усі учасники отримали подарунки, а також сфотографувалися з ведмедиком.

Нагадаємо, вінничан запрошують реєструватись на наймасштабніші шкільні спортивні змагання країни — Всеукраїнську шкільну лігу "Пліч-о-пліч". Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація. 

Embedded thumbnail for Рівність у спорті: діти з особливими потребами взяли участь у "Богатирських іграх" на Вінниччині

Читайте також

Спортивна ходьба та біг з перешкодами подвійне золото вінницького спортсмена
Спортивна ходьба та біг з перешкодами: подвійне золото вінницького спортсмена
Детальніше
Тимчасові татуювання та веснянки поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Тимчасові татуювання та веснянки: поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Детальніше
Пішла на навчання і не повернулась поліція розшукує 15-річну вінничанку
Пішла на навчання і не повернулась: поліція розшукує 15-річну вінничанку
Детальніше
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпаття що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпатті: що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Детальніше
У Вінниці стартував набір на четверту зміну «Літньої екологічної школи»
У Вінниці стартував набір на четверту зміну «Літньої екологічної школи»
Детальніше
Вінницькі спортсмени здобули 11 медалей на чемпіонаті світу в Угорщині
Вінницькі спортсмени здобули 11 медалей на чемпіонаті світу в Угорщині
Детальніше