«Нива» (Вінниця) – «Базис» (Умань) провели останній контрольний поєдинок міжсезоння

14:48 29.07.2024

Футбольні команди «Нива» (Вінниця) – «Базис» (Умань) провели останній контрольний поєдинок міжсезоння, який завершився перемогою вінничан з рахунком 6:0.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Вінницька «Нива» 27 липня провела останній контрольний поєдинок у це міжсезоння. Суперником колективу Юрія Ярошенка був аматорський «Базис» (Умань, Черкаська область). Грали на НТБ «Нива» у Вінниці, - йдеться у повідомленні.

Вже після першого тайму вінничани вели із рахунком 5:0. Хет-трик оформив граючий президент Артур Загорулько, а ще по одному м’ячу провели Вадим Панасюк і Артур Петленко.

В другому таймі в складі господарів поля відбулася низка замін, і гра більш-менш вирівнялася. Все ж зусиллями Івана Рябого вінничанам вдалося ще збільшити свою перевагу в рахунку. Отже, 6:0. До речі, попри товариський статус поєдинку, по одному гравцю в складі команд отримали червоні картки.

Нагадаємо, вінницька «Нива» на чолі із головним тренером Юрієм Ярошенком проводить збори перед сезоном на власній базі. У складі помітно чимало новачків.

У Вінниці відбулась прем'єра довгоочікуваного документального фільму "Атлети війни"