• Петленко,
  • Загорулько,
  • гравець на перегляді.

На заміну виходили Чегур, Кондратюк, О. Мельник, Рябий, Кобцов, Власенко і футболісти на перегляді.

«Нива» впевнено контролювала гру і створювала гольові моменти. Вже у першому таймі вона тричі розписалася у воротах гостей. Дублем відзначився граючий президент Артур Загорулько, а ще один м’яч провів капітан Олександр Борячук.

Після перерви, попри масові заміни, малюнок гри майже не змінився. Господарі постійно проводили атаки на половині поля команди з Умані. Два м’ячі провів Даніл Кобцов, ще один гравець на перегляді й був також автогол. А ось пенальті «Нива» не спромоглася реалізувати. Отже, 7:0.

Суперник – аматорська команда. Але наразі рахунок – не головне. Важливою є якість гри. Ми просили футболістів тримати високий темп дій на полі. Йде третій, найскладніший етап зборів. Футболісти отримують серйозні навантаження. Тому хотілося подивитися, як вони будуть у такому стані виконувати наші вказівки, – прокоментував помічник головного тренера «Ниви» Іван Кривошеєнко.

Він нагадав, що «Нива» пробує нові зв’язки, нові позиції для виконавців. Також, за словами тренера, важливо, щоб голи забивав не лише Артур Загорулько.

Тому ми просили футболістів діяти активніше на вістрі атак. Щодо новачка Данила Мельника, який щойно підписав контракт, то ми його знали давно. Хотіли залучити Данила ще влітку. Поки що його дії на полі нас влаштовують, – додав Іван Кривошеєнко.

Наступний матч «Нива» проведе проти ФК «Маріуполь». Гра пройде на домашньому стадіоні у перший день весни.

Нагадаємо, вінницька “Нива” програла “Звягелю” у товариському футбольному матчі. Команди зустрілися на стадіоні “Спартак” у Житомирі. Гра завершилася з рахунком 3:0.

У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів