Вінницькій лікарні – 50!

Вінницькій лікарні – 50!

23:51 09.04.2021

Вінницькій першій лікарні – 50! Наприкінці березня 1971 року заклад прийняв перших пацієнтів. Зараз тут працює майже 700 фахівців. І саме завдяки їхній відданості професії сьогодні лікарня – головний форпост міста у боротьбі з коронавірусом.

Про те, як все починалось та кому місто завдячує незліченною кількістю врятованих життів - в нашому ексклюзивному матеріалі.

Нагадаємо, підсилення медичного фронту для боротьби із коронавірусом.

Embedded thumbnail for Вінницькій лікарні – 50!

Читайте також

Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше