Роботи художника Михайла Мігріна

Інший погляд. Художник і скульптор з Вінниці Михайло Мігрін

11:41 05.06.2020
38
  • Художники – подвижники: творять собі у збиток, а їхні дітища живуть вічно. Один із них - Михайло Михайлович Мігрін – гостинно відчинив перед нами двері у свою творчу майстерню і тут – немає де яблуку впасти! Усюди картини й скульптури, і це – лише крихта від усіх робіт мистця.
  • Безпосередній, простий, з непереборною естетичною тягою до прекрасного, з глибоким розумінням сенсів і вмінням аналізувати кожну деталь, Михайло Михайлович у свої 79 продовжує творити. Каже, якби не виразив себе у малярстві, точно став би письменником. Народився 15 квітня 1941 року, закінчив Дніпропетровське художнє училище та Московське вище художньо-промислове училище, але все одно повернувся у рідне місто. Вважає його комфортним, особливо, завдяки зручності в роботі транспорту.
  • Подарував державі близько 300 творів. Михайло Михайлович у мистецтві – філософ. Прославляє і любить життя, але не забуває в своїх творах писати і про конечність буття. По гармонії кольору визнає, що йому є до чого прагнути, а по філософії вважає себе першим у світі. Генієм XX століття визнає лише одного художника - Пабло Пікассо.
  • Чому картину важко оцінити, і який він - погляд на прозу життя філософа, майстра пензля й дерева Михайла Мігріна - дивіться у програмі «Інший погляд».
Читайте також
Культура
18
Хто переміг? У Вінниці відзначили найкращих на міжнародному мистецькому пленері
З 16 по 26 серпня 2020 у Вінниці пройшов щорічний Міжнародний…
Вінниця
кращийхудожник
thebestartist
митці
мистецькийпленер
художники
Детальніше
Культура
87
До Вінниці з’їхались художники з різних куточків світу
До міста прибули 32 митці з усіх куточків України, а також з США, Китаю…
Вінниця
кращийхудожник
галерея21
thebestartist
пленер
художники
АртШик
мистецтво
Детальніше