Роботи художника Михайла Мігріна

Інший погляд. Художник і скульптор з Вінниці Михайло Мігрін

11:41 05.06.2020
45
  • Художники – подвижники: творять собі у збиток, а їхні дітища живуть вічно. Один із них - Михайло Михайлович Мігрін – гостинно відчинив перед нами двері у свою творчу майстерню і тут – немає де яблуку впасти! Усюди картини й скульптури, і це – лише крихта від усіх робіт мистця.
  • Безпосередній, простий, з непереборною естетичною тягою до прекрасного, з глибоким розумінням сенсів і вмінням аналізувати кожну деталь, Михайло Михайлович у свої 79 продовжує творити. Каже, якби не виразив себе у малярстві, точно став би письменником. Народився 15 квітня 1941 року, закінчив Дніпропетровське художнє училище та Московське вище художньо-промислове училище, але все одно повернувся у рідне місто. Вважає його комфортним, особливо, завдяки зручності в роботі транспорту.
  • Подарував державі близько 300 творів. Михайло Михайлович у мистецтві – філософ. Прославляє і любить життя, але не забуває в своїх творах писати і про конечність буття. По гармонії кольору визнає, що йому є до чого прагнути, а по філософії вважає себе першим у світі. Генієм XX століття визнає лише одного художника - Пабло Пікассо.
  • Чому картину важко оцінити, і який він - погляд на прозу життя філософа, майстра пензля й дерева Михайла Мігріна - дивіться у програмі «Інший погляд».
Читайте також
У Вінниці до 150-річчя Лесі Українки відкрили виставку пейзажів
Детальніше
Помер талановитий художник, чиї мозаїки знає чи не кожен вінничанин
Детальніше
У Вінниці відбудеться онлайн арт-марафон
Детальніше
Вінниця прощатиметься з талановитим художником Ігорем Ященком
Детальніше
У Брацлаві художники створили інтерактивний 3D-мурал із підсвіткою
Детальніше
Вінниця прощається з талановитим художником і скульптором Дмитром Кудлаєнко
Детальніше