Великий обмін: повернули 160 українських воїнів! Були в полоні з 2022 року
Про програму
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників, які перебували в неволі з 2022 року.
- Тим часом у магазинах виявили небезпечні дитячі іграшки з токсичними речовинами.
- У Вінниці викрили масштабну схему розкрадання газу на мільйони гривень, а Росія продовжила масовані удари по мирних містах.
- Також у випуску — евакуація родин із Донеччини, боротьба з наркозлочинністю у Вінниці та екологічний проєкт для школярів.
Про головні події дня — у випуску новин на телеканалі ВІТА.









