Ток-шоу "На часі". Свята без шкоди для здоров’я: поради психолога і нутриціолога

Embedded thumbnail for Ток-шоу "На часі". Свята без шкоди для здоров’я: поради психолога і нутриціолога
Про програму

Новорічно-Різдвяні свята без шкоди для здоров’я: поради психолога та нутриціолога. Як впоратись з передноворічною депресією, смачно відсвяткувати та не набрати зайві кілограми?  

Поради експертів - ексклюзивно у програмі "На часі". Гості студії – практичний психолог Сергій Міщук та нутриціолог Аліна Причепа.

Новорічні передсвяткові приготування у самому розпалі. Активнішою стає передсвяткова метушня, яка подобається далеко не всім. Іноді яскраві гірлянди, безліч людей в магазинах у пошуках подарунків, думки про те, як краще святкувати Новий рік, спричиняють стрес. Передсвятковий ажіотаж довкола та бажання встигнути все, посилюють паніку і тривожність, спричиняють роздратованість і безсоння.

Напередодні нового року люди часто підбивають підсумки за рік і від цього залежить сприйняття свята. Як же навчитись радіти, незалежно від обставин, створювати передчуття щастя та повірити у диво?

Навіть якщо за вікном близько нуля і дощить, відповідний настрій можна створити за будь-якої погоди та обставин, варто лише докласти зовсім трохи зусиль і фантазії, щоб зробити оселю затишнішою, посмішки близьких радіснішими, а власний настрій бадьорішим.

Інші випуски програми

Embedded thumbnail for Сказ — смертельна небезпека! Хто є переносником вірусу та що робити після укусу тварини?
2026-05-06
Сказ — смертельна небезпека! Хто є переносником вірусу та що робити після укусу тварини?
Embedded thumbnail for Шлях довжиною у 1200 років: як Вінниця стала частиною Camino de Santiago та вплив на розвиток громад
2026-05-02
Шлях довжиною у 1200 років: як Вінниця стала частиною Camino de Santiago та вплив на розвиток громад
Embedded thumbnail for "Не потрібно нас жаліти, краще мотивуйте жити далі" — звільнений з полону Іван Діброва
2026-04-30
"Не потрібно нас жаліти, краще мотивуйте жити далі" — звільнений з полону Іван Діброва
Embedded thumbnail for Якою буде Вінниця через 15 років? Новий міст, аеропорт та збереження історичної спадщини
2026-04-29
Якою буде Вінниця через 15 років? Новий міст, аеропорт та збереження історичної спадщини
Embedded thumbnail for Ми маємо формувати національну ідентичність: Наталія Кривда про те, що тримає країну під час війни
2026-04-28
Ми маємо формувати національну ідентичність: Наталія Кривда про те, що тримає країну під час війни
Embedded thumbnail for "Ми діяли, не знаючи масштабу катастрофи": що відбувалося в перші дні після аварії на ЧАЕС?
2026-04-25
"Ми діяли, не знаючи масштабу катастрофи": що відбувалося в перші дні після аварії на ЧАЕС?
Embedded thumbnail for Біла зала, розстріляне дзеркало та перші годинники: що історики знайшли у стінах міської Думи?
2026-04-23
Біла зала, розстріляне дзеркало та перші годинники: що історики знайшли у стінах міської Думи?
Embedded thumbnail for "Їх вдягали Герої": виставка вишиваних сорочок полеглих захисників і захисниць України
2026-04-22
"Їх вдягали Герої": виставка вишиваних сорочок полеглих захисників і захисниць України
Embedded thumbnail for Спадщина чи мистецтво? Майбутнє радянського кінотеатру Коцюбинського у Вінниці
2026-04-14
Спадщина чи мистецтво? Майбутнє радянського кінотеатру Коцюбинського у Вінниці