Ток-шоу "На часі". Соціальна та психологічна підтримка учасників бойових дій та ветеранів АТО/ООС

Про програму

Учасники бойових дій на Сході України, після повернення додому, зіштовхуються з багатьма проблемами – як матеріальними, так і психологічними. У Вінницькій міській територіальній громаді діє низка муніципальних програм для підтримки вразливих категорій населення, зокрема й військовослужбовців.

Окрім соціальної підтримки, Вінницький міський центр соціальних служб пропонує й фахову психологічну допомогу, абсолютно безкоштовно.

Як допомагають тим, хто найбільше цього потребує, дивіться у програмі "На часі". Гості студії - Наталія Добровольська, директор Вінницького міського центру соціальних  служб та Людмила Радіонова, практичний психолог Вінницького міського центру соціальних служб. 

Психологічний стан військових, які повернулися із зони АТО - визнано проблемою державного рівня. Усі бійці після війни так чи інакше страждають від психічних розладів, третина демобілізованих потребує невідкладної психологічної реабілітації.

В окремих випадках, бійці без сторонньої допомоги подолати стрес і психологічну кризу не в змозі. По поверненню додому ветеранам радять обов’язково звернутися до психолога.

Готувати до повернення додому треба не лише військових, кажуть експерти, а й їхні родини. Аби близькі знали, чого очікувати і на що звертати увагу. Саме родини мають стати головною опорою для бійців.

Активний відпочинок з друзями, цікава робота та спокій - усе це, за словами експертів, сприятиме психологічній реабілітації ветеранів, які повернулися з війни.

Інші випуски програми

2024-06-14
38 паралель чи Берлінський мур – як закінчиться війна?
2024-06-13
Правила безпеки, які врятують ваше життя
2024-06-13
"Життя після війни": у Вінниці організували табір для реабілітації ветеранів з порушенням зору
2024-06-11
Ірина Верещук про ветеранську політику і не лише
2024-06-06
Незвичне хобі та думки піти з телебачення: інтерв’ю з ведучим програми “На часі” Олексієм Літвіновим
2024-06-06
Робота КП "Вінницяоблтеплоенерго" під час війни: модернізація підприємства, новий опалювальний сезон
2024-06-06
Всеукраїнська рада реанімації організовує забіг в пам’ять про тих, хто загинув рятуючи чиєсь життя
2024-06-03
Абітурієнтам обмежили кількість заяв на вступ, які вони можуть подати
2024-06-03
З 4 по 21 червня у Вінницькій міській територіальній громаді працюватиме 31 пришкільний табір