Ток-шоу "На часі". Вінницький ресторанний бізнес в умовах пандемії COVID

Embedded thumbnail for Ток-шоу "На часі". Вінницький ресторанний бізнес в умовах пандемії COVID
Про програму

Карантинні обмеження  суттєво вплинули на наші звички: все частіше ми робимо покупки онлайн, а їжу з ресторанів замовляємо на доставку. Як переживає ці непрості часи ресторанний бізнес та підприємці, які  у свою справу вкладали не лише душу, а й значні кошти.  

Про труднощі і можливості ресторанної справи у кризовий період, дивіться у програмі "На часі". Гість студії - Андрій Тягун, ресторатор.

Пандемія коронавірусу завдала суттєвої шкоди ресторанному бізнесу. І кожна нова хвиля – нові випробування для рестораторів. Через коронакризу заклади громадського харчування вимушені були згортати бізнес, або переглядати бізнес-моделі та шукати нові можливості, у ситуації що склалася.  

Тим часом з 18 листопада у Вінниці знову запроваджено червоний рівень епіднебезпеки. Згідно з розпорядженням Уряду, у "червоній" карантинній зоні заклади громадського харчування працюватимуть,  якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат, тобто повний цикл вакцинації. А щоб потрапити у заклад і мати можливість поїсти та відпочити всередині, відвідувачам необхідно пред’явити один із документів: сертифікат повної вакцинації від Covid-19;

  • негативний ПЛР-тест на Covid-19 (дійсний 72 години);
  • експрес-тест на визначення антигена (дійсний 72 години);
  • довідку про одужання.

Закладам дозволяється працювати на виніс.

Інші випуски програми

Embedded thumbnail for Клейноди мера, поп-арт, Отамановський і пам'ять поколінь: історія міста з висоти вінницької Вежі
2026-02-06
Клейноди мера, поп-арт, Отамановський і пам'ять поколінь: історія міста з висоти вінницької Вежі
Embedded thumbnail for Просування миру та підтримка молоді: Rotary International в Україні під час великої війни
2026-02-04
Просування миру та підтримка молоді: Rotary International в Україні під час великої війни
Embedded thumbnail for "Соціальна ініціатива": як волонтери з Нідерландів допомагають Вінниці медобладнанням
2026-02-02
"Соціальна ініціатива": як волонтери з Нідерландів допомагають Вінниці медобладнанням
Embedded thumbnail for Бути військовою і мамою: життя між бойовими задачами і материнськими обовʼязками
2026-01-28
Бути військовою і мамою: життя між бойовими задачами і материнськими обовʼязками
Embedded thumbnail for Як повернутись з війни до цивільного життя: про ветеранську політику Вінницької громади
2026-01-27
Як повернутись з війни до цивільного життя: про ветеранську політику Вінницької громади
Embedded thumbnail for Як знайти мільйони на розвиток громад під час війни. Віталій Швець
2026-01-24
Як знайти мільйони на розвиток громад під час війни. Віталій Швець
Embedded thumbnail for Світовий порядок під загрозою: геополітичний шторм у центрі уваги
2026-01-24
Світовий порядок під загрозою: геополітичний шторм у центрі уваги
Embedded thumbnail for Стрілецька підготовка та керування дронами: як за 48 годин опанувати курс національного спротиву
2026-01-20
Стрілецька підготовка та керування дронами: як за 48 годин опанувати курс національного спротиву
Embedded thumbnail for 50 тис. грн при народженні та ще сім — щомісяця: держава збільшує виплати родинам із дітьми
2026-01-17
50 тис. грн при народженні та ще сім — щомісяця: держава збільшує виплати родинам із дітьми