Держава і ветерани: чи працюватиме оновлена ветеранська політика? Інтерв'ю з Артемом Пиндиком

Embedded thumbnail for Держава і ветерани: чи працюватиме оновлена ветеранська політика? Інтерв'ю з Артемом Пиндиком
Про програму

В Україні розвивають ветеранську політику, щоб була більш системна, передбачувана і заснована на реальних потребах тих, хто пройшов війну. Нині уряд працює над Ветеранським кодексом, запускає мережу сервісних центрів "one-stop shop", програми сучасної реабілітації та підтримки ветеранського бізнесу. Чи потребують самі ветерани цих змін, як оцінюють їх перспективу і які з них вже працюють на місцях?

У цьому випуску "На часі" говоримо з Артемом Пиндиком — ветераном, який після служби став волонтером, організовує навчання із домедичної допомоги, підтримує побратимів зборами, долучається до акцій на підтримку полонених і бере участь у розвитку місцевої ветеранської спільноти.

Обговорюємо:

  • чи може Ветеранський кодекс стати реальною системою, а не черговою декларацією та чи може "one-stop shop" змінити взаємодію ветерана з державою;
  • чому естетична реабілітація — важлива частина повернення до цивільного життя;
  • досвід Хорватії: які практики Україна може застосувати вже зараз;
  • роль громад і самих ветеранів у формуванні політики, яка реально працює.

Це розмова про гідність, системність і те, як побудувати країну, готову не лише до перемоги, але й до повернення своїх захисників.

Інші випуски програми

Embedded thumbnail for "Ми діяли, не знаючи масштабу катастрофи": що відбувалося в перші дні після аварії на ЧАЕС?
2026-04-25
"Ми діяли, не знаючи масштабу катастрофи": що відбувалося в перші дні після аварії на ЧАЕС?
Embedded thumbnail for Біла зала, розстріляне дзеркало та перші годинники: що історики знайшли у стінах міської Думи?
2026-04-23
Біла зала, розстріляне дзеркало та перші годинники: що історики знайшли у стінах міської Думи?
Embedded thumbnail for "Їх вдягали Герої": виставка вишиваних сорочок полеглих захисників і захисниць України
2026-04-22
"Їх вдягали Герої": виставка вишиваних сорочок полеглих захисників і захисниць України
Embedded thumbnail for Спадщина чи мистецтво? Майбутнє радянського кінотеатру Коцюбинського у Вінниці
2026-04-14
Спадщина чи мистецтво? Майбутнє радянського кінотеатру Коцюбинського у Вінниці
Embedded thumbnail for "Стіл пам'яті": як ініціатива дружини загиблого військового стала національною традицією?
2026-04-09
"Стіл пам'яті": як ініціатива дружини загиблого військового стала національною традицією?
Embedded thumbnail for Майбутнє Вінниці в Європі: чому Німеччина і Швейцарія цікавляться нашим мікрорайоном?
2026-04-08
Майбутнє Вінниці в Європі: чому Німеччина і Швейцарія цікавляться нашим мікрорайоном?
Embedded thumbnail for Архієпископ Павло: служіння під час війни, активність у соцмережах і чому відвідує світські заходи
2026-04-07
Архієпископ Павло: служіння під час війни, активність у соцмережах і чому відвідує світські заходи
Embedded thumbnail for Лідерство, яке народжується з кризи: як жінки змінюють Україну у часи великої війни?
2026-04-02
Лідерство, яке народжується з кризи: як жінки змінюють Україну у часи великої війни?
Embedded thumbnail for Перша допомога під час обстрілу: що потрібно знати кожному? Поради бойової медикині
2026-03-30
Перша допомога під час обстрілу: що потрібно знати кожному? Поради бойової медикині