Чому не варто слухати російську музику

Embedded thumbnail for Чому не варто слухати російську музику
Про програму

Українська музика є наразі найпопулярнішою серед українців - користувачів більшості музичних платформ. При цьому близько 10-20% пісень у топ-100 серед українців складають російські композиції.

50% від прослуховувань російської музики отримують саме російські музичні компанії, з цих коштів вони сплачують податки у бюджет рф і таким чином фінансують російську армію.

Як, слухаючи російську музику, українці «платять» за ворожі ракети - дивіться у програмі «На часі». Гостя студії Христина Ліхачова, менеджерка концертної агенції Open Music Project. 

Інші випуски програми

Embedded thumbnail for Кабмін скасує ПТУ: 18 типів закладів профосвіти замінять професійні коледжі й навчальні центри
2025-05-13
Кабмін скасує ПТУ: 18 типів закладів профосвіти замінять професійні коледжі й навчальні центри
Embedded thumbnail for Велика вітчизняна - чужий наратив? Шлях українців до історичної правди і як росія краде історію
2025-05-12
Велика вітчизняна - чужий наратив? Шлях українців до історичної правди і як росія краде історію
Embedded thumbnail for "Знання про рід допомагають зрозуміти себе": генеалог про дослідження родоводу
2025-05-08
"Знання про рід допомагають зрозуміти себе": генеалог про дослідження родоводу
Embedded thumbnail for Знайти покликання після фронту: як ветерани допомагають один одному повернутись до цивільного життя
2025-05-06
Знайти покликання після фронту: як ветерани допомагають один одному повернутись до цивільного життя
Embedded thumbnail for Перший медичний капелан Вінниччини: духовна підтримка в онкоцентрі і роль віри в боротьбі з хворобою
2025-05-06
Перший медичний капелан Вінниччини: духовна підтримка в онкоцентрі і роль віри в боротьбі з хворобою
Embedded thumbnail for Крафт, майстер-класи і підтримка ЗСУ: чим здивує традиційний ярмарок "Файна Здибанка"
2025-05-01
Крафт, майстер-класи і підтримка ЗСУ: чим здивує традиційний ярмарок "Файна Здибанка"
Embedded thumbnail for Жінки в бізнесі, економіка війни, податки та партнерство: як Вінниця підтримує підприємців
2025-04-29
Жінки в бізнесі, економіка війни, податки та партнерство: як Вінниця підтримує підприємців
Embedded thumbnail for Вижив після дуелі з російським танком. Ветеран війни Сергій "Колумб" Колумбет
2025-04-26
Вижив після дуелі з російським танком. Ветеран війни Сергій "Колумб" Колумбет
Embedded thumbnail for Право на якісну медицину: реформа фінансування медичних закладів усіх форм власності
2025-04-25
Право на якісну медицину: реформа фінансування медичних закладів усіх форм власності