Територія рішень: Check-up організму

Embedded thumbnail for Територія рішень: Check-up організму
Про програму

Коли ми ставимо самі собі  діагноз - ми ворожимо на кавовій гущі. З якого боку не глянь, симптоми підходять до усіх болячок. Тож, щоб знати напевно, що з тобою, потрібен чекап. Що це за модне дослідження і як воно працює? Розберемось в території рішень.

Сучасні можливості діагностики нині дають змогу - виявити найдрібніший натяк на хворобу, схильність організму і можливі ризики у відсотковому співвідношенні. Саме на це і спрямований такий популярний, нині, чекап організму, який проводять в незалежній лабораторії "Інвітро". Про програми чекапів знає усі деталі - Юлія Мельник лікарка-терапевт незалежної лабораторії "Інвітро". 

На власному прикладі наша бізнес-леді Марина Павельська продемонструє як працює чекап.  У незалежній лабораторії "Інвітро" Марині запропонували пройти первинний сринінговий чекап, через симптоми хронічної втоми. Разом дізнаємось, чи вистачить сили її організму, найближчим часом заробити свій перший мільйон.
Крім базових щорічних профілактичних оглядів, є локальні обстеження. Якщо навіть нічого не болить, тримати руку на пульсі – все одно потрібно незалежно від статі та віку. Дослідження дозволяє пацієнту при будь-яких виявлених відхиленнях негайно розпочати лікування. 

Діагностика організму – це як гра в дартс – професіонали поцілять прямо у десятку, а від такої точності залежить ваше якісне та довге життя.

ІНВІТРО - найбільша приватна медична компанія, заснована в 1995 році лікарем-реаніматологом Олександром Юрійовичем Островським. 

Компанія пропонує понад 1800 видів лабораторних досліджень та послуги інструментальної та комп 'ютерної діагностики, ефективно допомагаючи лікарям і пацієнтам піклуватися про здоров’я протягом усього життя.

https://www.invitro.ua/ua/
https://facebook.com/ua.invitro/
https://instagram.com/invitro.ua

Інші випуски програми

Територія рішень Рак молочної залози. Міфи і факти
2022-02-13
Територія рішень: Рак молочної залози. Міфи і факти
Територія рішень Що подарувати на День Св. Валентина
2022-02-05
Територія рішень: Що подарувати на День Св. Валентина
Територія рішень Процедура банкрутства
2022-01-30
Територія рішень: Процедура банкрутства
Територія рішень Нотаріальні переклади
2022-01-08
Територія рішень: Нотаріальні переклади
Територія рішень Діабет у дітей. Правда і міфи
2021-12-26
Територія рішень: Діабет у дітей. Правда і міфи
Територія рішень: Як вибрати чоловічу шкіряну куртку
2021-12-11
Територія рішень: Як вибрати чоловічу шкіряну куртку
Територія рішень: Подарунки online
2021-12-10
Територія рішень: Подарунки online
Територія рішень: Шлюбний контракт
2021-11-28
Територія рішень: Шлюбний контракт
Територія рішень Вітамін D
2021-11-21
Територія рішень: Вітамін D