Африканське тепло принесе на Вінниччину спеку до +38°: як довго вона триватиме
Внаслідок поширення жаркого повітря з півночі Африки на територію Вінницької області з 1 по 5 серпня очікується сильна спека — температура повітря вдень становитиме 35-38°.
Про це 29 липня інформує ВІТА ТБ з посиланням на Вінницький обласний центр з гідрометеорології.
Сильна спека може зумовити ускладнення роботи енергетичних, комунальних підприємств, залізничного та автомобільного транспорту, негативно впливатиме на життєдіяльність населення, — йдеться у попередженні синоптиків.
Синоптики очікують, що погода в Україні в серпні компенсує брак тепла цього літа, оскільки буде спекотною та сонячною.
Завершення липня та початок серпня принесуть в Україну справжню спеку, візьміть це до уваги, — наголошує синоптикиня Наталка Діденко. — Одежа — максимально натуральна, легка, справні вентилятори та кондиціонери (перевірити про всяк випадок), запас води, запас льоду в морозильній камері, захисні креми, капелюхи, дуже уважно до якості та свіжості їжі, якщо не вдома, краще термічно оброблена, зростатиме пожежна небезпека, поставити воду вуличним тваринам, словом, спека — явище нормальне для літа, проте увага до прогнозів погоди ніколи не буває зайвою.





