Поділись історією кохання - виграй романтичну вечерю!

У ранковому шоу "Світанок", ми оголошуємо розіграш святкової вечері на двох, в ресторані Люди Fusion Place. 

Ви маєте унікальну нагоду зробити подарунок у день закоханих близькій вам людині та провести романтичний вечір зі своєю коханою половинкою в одному з найкращих закладів нашого міста.  

Для участі в розіграші потрібно підписатися на Фейсбук-сторінки телеканалу "ВІТА" та ресторану Люди Fusion Place. Знайти на сторінці телеканалу пост про розіграш, поширити його і найголовніше - під оригінальним дописом написати власну історію кохання, або ж освідчитися в коханні.  

Найцікавіші історії ми озвучимо в ефірі "Світанку". А з тих, які наберуть найбільше лайків ведучі "Світанку" і редактори телеканалу оберуть переможця.  
14-го лютого, у "Світанку" ми оголосимо щасливчиків. Закохані отримають сертифікат на суму в півтори тисячі гривень та насолоджуватимуться часом проведеним разом у затишному та креативному закладі, зі смачною кухнею.  

Зустрічайте день закоханих з улюбленими телеканалом ВІТА та рестораном Люди Fusion Place. Ми розігріємо ваші почуття :)  

З 31 січня і до 14 лютого! Розкажи свою історію кохання та виграй романтичну вечерю на двох. Телеканал "ВІТА" та ресторан Люди Fusion Place оголошують святкову акцію для закоханих сердець!!! Умови за посиланням.