Знайшовся кандидат на посаду директора Вінницького обласного центру олімпійської підготовки

Знайшовся кандидат на посаду директора Вінницького обласного центру олімпійської підготовки

11:17 27.04.2021
283

Під головуванням заступника голови Вінницької облради Ігоря Івасюка 26 квітня відбулося засідання Конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунальної організації “Вінницький обласний центр олімпійської підготовки”. 

У роботі комісії також взяли участь голови постійних комісій, представники управлінь обласної Ради, профільного департаменту облдержадміністрації та голова Громадської ради при облраді.

Документи на участь у Конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної організації “Вінницький обласний центр олімпійської підготовки” подав єдиний претендент - Василь Тесьминецький.  Він представив на розгляд комісії своє бачення розвитку Центру олімпійської підготовки. Зокрема, Василь Петрович наголосив, що в разі затвердження його на посаді, докладе максимум зусиль, аби спортивний заклад  здобув статус національного Центру олімпійської підготовки і, відповідно, отримав фінансування з Державного бюджету.

Заслухавши відгуки про претендента на посаду директора  та визначені ним перспективи розвитку закладу, члени комісії дійшли висновку про його відповідність усім вимогам Конкурсу. Кандидатуру Василя Тесьминецького  як переможця Конкурсу рекомендували розглянути на засіданнях профільних комісій обласної Ради – з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту  та з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.  Після цього призначити  Василя Тесьминецького на посаду має сесія облради.

Довідково

Василь Петрович Тесьминецький  -  Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер Чемпіонату світу та Чемпіонату Європи, дворазовий переможець Кубків світу. Здобув вищу освіту в сфері державного управління (спеціалізація – “Регіональне управління”); має чималий стаж роботи у галузі фізичної культури та спорту.

Нагадаємо, будівництво нового сучасного спортивного ядра.

Читайте також
Футбольні команди “Чернігів” і “Нива” (Вінниця) розійшлися на полі миром
Детальніше
Статут вінницької дитячої інфекційної лікарні чекають зміни
Детальніше
Чому не виконується програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області
Детальніше
Кого нагородять відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”
Детальніше
Ситуація із Сутисківською школою-інтернатом - на контролі депутатів
Детальніше
Координаційна рада з питань молодіжної політики при Вінницькій облраді розпочала роботу
Детальніше