Зі спецрахунку Нацбанку на оборону вже переказали понад 15 млрд грн

Зі спецрахунку Нацбанку на оборону вже переказали понад 15 млрд грн

09:29 04.05.2022

На спеціальному рахунку Нацбанку для потреб армії на 2 травня залишилося 77 млн грн, 15,6 млрд грн вже спрямували на оборону.

Про це повідомила пресслужба Національного банку України.

Національний банк переказав на потреби військових понад 15,6 млрд грн, найбільше – для Міністерства оборони (12 млрд грн). Також 1,7 млрд грн отримала Національна поліція, 980 млн грн – Державна прикордонна служба, 950 млн грн – Національна гвардія.

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти – зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Польщі, Фінляндії, Франції, Австралії, Чехії та інших країн світу, - йдеться у повідомленні.

Щодо рахунку для гуманітарних потреб, який Нацбанк відкрив для Міністерства соціальної політики, на ньому залишилося понад 336 млн грн. З них майже половину надійшло з-за кордону в іноземній валюті.

Нагадаємо, за чотири місяці цього року платники Вінницької області сплатили до бюджету країни понад 238,4 млн грн військового збору.

Читайте також

Василь Борисюк із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Кулеметник із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Детальніше
Проєкт на мільйон Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Проєкт на мільйон: Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Червнева сесія Вінницької міськради 12 млн на ЗСУ, пільгові кредити фермерам і підготовка до зими
Червнева сесія Вінницької міськради: 12 млн на ЗСУ, пільгові кредити фермерам і підготовка до зими
Детальніше
Арт-терапія, каякінг і психологи Вінниця організує відновлення для сімей із Балаклії у таборі «Ptakha Camp»
Арт-терапія, каякінг і психологи: Вінниця організує відновлення для сімей із Балаклії у таборі «Ptakha Camp»
Детальніше