Жителям Вінниччини, які прихистили переселенців, вдвічі збільшили виплати

Жителям Вінниччини, які прихистили переселенців, вдвічі збільшили виплати

13:36 05.10.2022

Жителям Вінницької області, які надали безоплатний прихисток внутрішньо переміщеним особам вдвічі збільшили виплати. Відтепер за кожну особу платитимуть 900 грн на місяць.

Нові виплати будуть нараховувати у період з 1 жовтня цього року по 31 березня наступного року. Відповідні зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення переселенців вніс Кабінет Міністрів України.

Відтепер виплата розповсюджуватиметься на вимушених переселенців переміщених з тимчасово окупованої території Криму і Севастополя, територій громад, розташованих в районі проведення бойових дій або які перебувають в тимчасовій окупації, а також переселенців житло яких зруйноване чи непридатне для проживання внаслідок пошкодження. Що не менш важливо, при нарахуванні субсидій згадана компенсація не обчислюватиметься як отриманий дохід, - зазначає директор департаменту соціальної та молодіжної політики Світлана Ярмоленко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою отримати статус внутрішньо переміщеної особи можна без паспорта. Переселенці можуть отримувати соціальні виплати навіть якщо втратили документи, що підтверджують особу.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Альма, Лара, Оскар і Грей вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Альма, Лара, Оскар і Грей: вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Безкоштовна стрижка для переселенців у Вінниці де, коли і як записатися
Безкоштовна стрижка для переселенців у Вінниці: де, коли і як записатися
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше