Жителі Стадниці вже можуть звертатись за грошовою допомогою для підведення води до їхніх осель

Жителі Стадниці вже можуть звертатись за грошовою допомогою для підведення води до їхніх осель

09:57 15.06.2021

Виконавчий  комітет Вінницької міської ради затвердив порядок надання матеріальної допомоги жителям села Стадниця для підключення до мережі централізованого водопостачання. Фінансову підтримку люди отримають на  умовах співфінансування,  в обсязі до 70% вартості будівництва. Але не більше 20 тис. грн на один будинок.

Нагадаємо, на травневій сесії міської ради депутати підтримали рішення, яке стало стартом процедури для надання матеріальної допомоги жителям Стадниці на підведення централізованого водопостачання до будинків. 

З 2011 року люди завдяки підтримці міської ради мали можливість підводити воду до своїх осель – їм надавалась субвенція на матеріальну допомогу. Скористались цим близько половини власників будинковолодінь.  Аби усі  жителі села доєднались до централізованого водогону, в бюджеті Вінницької  міської територіальної  громади передбачили  кошти на надання їм  цільової матеріальної допомоги.  Порядок її отримання днями затвердили рішенням виконкому.

Ця матеріальна допомога є безповоротною та одноразовою. Її можуть отримати  жителі Стадниці, щоб оплатити виготовлення проектно-технічної документації на будівництво водогону до свого помешкання. Також цією допомогою  люди зможуть розрахуватись і за самі роботи з підведення водопроводу. Хочу також звернути увагу,  що цю фінансову підтримку з бюджету громади мешканці можуть отримати за умови, якщо вона їм не надавалась протягом 2010-2020 років з бюджету Стадницької сільської ради. Я закликаю жителів села, які ще не скористались цією програмою: звертайтесь до нас, ми хочемо вам допомогти, щоб до всіх ваших будинків була підведена вода, - розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Михайло Варламов. 

Жителі Стадниці вже можуть звертатись за грошовою допомогою для підведення води до їхніх осель

Розмір матеріальної допомоги визначається в залежності від загальної вартості будівництва індивідуального водогону, з врахуванням виготовлення проектно-технічної документації. Вона надається людям на  умовах співфінансування, але обсяг не може перевищувати  20 тис. грн на одне будинковолодіння. 

Щоб отримати матеріальну допомогу, необхідно подати визначений Порядком пакет документів. За довідками та консультаціями з цього приводу люди можуть звертатись до фахівців відділу енергетики  департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради за тел. 59-52-66, 59-52- 67,  або  до старостинського округу.

Нагадаємо, Мешканцям Стадниці компенсують підключення до водогону

Читайте також

На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше
Де у Вінниці 23 травня лагодять водогони та електромережі — повний перелік
Детальніше
11 вулиць у Вінниці залишаться без води в четвер, 23 травня
Детальніше
Де будуть проводити ремонтні роботи на комунальних мережах Вінниці 22 травня
Детальніше
Де у Вінниці 21 травня виконують ремонти комунальні служби
Детальніше