Жмеринську гідроспоруду повернули з незаконного володіння
Жмеринську гідроспоруду вартістю 56 млн грн повернули з незаконного володіння за рішенням суду.
Про це 9 червня інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
Жмеринська окружна прокуратура виконала постанову Північно-західного апеляційного господарського суду, якою задовольнила позов прокуратури про скасування за товариством з обмеженою відповідальністю державної реєстрації права власності на гідротехнічну споруду на території Мурафської сільської громади Жмеринського району, - йдеться у повідомленні.
Йдеться про гідроспоруду вартістю понад 56 млн грн, яка складається з комплексу об’єктів (міст, канали, дамба тощо). У 2018 році товариство протиправно зареєструвало на неї право приватної власності, за відсутності первинних документів, які б підтверджували набуття права власності на майно.
З огляду на незаконність процедури набуття і реєстрації права приватної власності на гідротехнічну споруду, прокуратура в апеляційній інстанції суду захистила інтереси територіальної громади.
На виконання судового рішення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесли відомості про припинення права власності на вказану гідротехнічну споруду за товариством з обмеженою відповідальністю.
Нагадаємо, прокуратура повертає з недобросовісної оренди комунальне майно. Зокрема, Ямпільська міськрада знову отримає право власності на гідротехнічний вузол.