Жмеринські шахісти представлятимуть Вінниччину на всеукраїнських змаганнях

16:22 21.09.2022

Жмеринчани Аліна Мороз, Олександра Цюпало та Владислав Полігас вибороли перемогу на Чемпіонаті Вінниччини з шахів та представлятимуть нашу область на всеукраїнських змаганнях.

17-18 вересня у Вінниці пройшов найважливіший чемпіонат для юних шахістів – чемпіонат Вінниччини з шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14, 16, 18 та 20 років. Жмеринчани в запеклій боротьбі здобули золоті та срібні нагороди Чемпіонату.

Наші вихованці – найкращі та неодноразово перемагають у чемпіонатах. Нам приємно, що діти мають такі успіхи та неабияке бажання займатися. Нещодавно прочитала, що школярі з Грузії вивчатимуть шахи як окремий обов'язковий шкільний предмет. Дуже хотілося б, щоб і в нас запровадили таку ініціативу, – мовила тренерака Жмеринської федерації шахів Наталя Вікулова.

У своїх вікових категоріях Аліна Мороз, Олександра Цюпало та Владислав Полігас вибороли І місце, Анна Яніцька – ІІ місце.

Нагадаємо, на базі Тульчинського будинку дітей та юнацтва відбувся дебютний шаховий турнір під назвою "Кубок Метра". Він був присвячений пам'яті засновника шахового клубу "Оракул", кандидата у майстри спорту України Анатолія Мельника.

Волейболістки ліцею №35 вибороли першість у змаганнях «Пліч-о-пліч»