Жмеринська громада проводжала в останню путь хороброго воїна

Жмеринська громада проводжала в останню путь хороброго воїна

16:15 04.09.2022

Жмеринська громада 3 вересня проводжала в останню путь хороброго воїна Вадима Яарвеотса - позивний “Естонець”.

Про це інформує Жмеринська міська рада.

Скорбота, що розриває серце, сльози, що несила спинити ні на хвилину – біль та невимовна печаль наповнили центральну площу Браїлова та кожен куточок Жмеринської міської територіальної громади. 3 вересня, Жмеринська громада провела в останню путь полеглого за Україну та майбутнє кожного українця Вадима Яарвеотса, - йдеться у повідомленні.

Щоб відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі та вигнати окупантів з України браїлівчанин Вадим Яарвеотс з перших днів війни взяв до рук зброю та щодня разом із побратимами наближав Перемогу.

Жмеринська громада проводжала в останню путь хороброго воїна

Вадиму було, а тепер назавжди залишиться 28 років. Командир піхотного відділення, старший солдат Вадим Яарвеотс з позивним «Естонець» загинув 30 серпня під час стрілецького бою поблизу села Благодатівка на Херсонщині.

Чесний, добрий, справедливий, життєрадісний, люблячий та уважний син і брат – таким був та назавжди залишиться в наших серцях Вадим, - читаємо у некролозі. 

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. З безмежною вдячністю в душі та пекучим болем в серці, на колінах, низько схиливши голови, провели в останню путь Героя жителі Жмеринської міської територіальної громади. 

Приспустили прапори

У всіх населених пунктах Жмеринської міської територіальної громади цього дня приспустили Державні Прапори України на будівлях і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, щоб вшанувати пам'ять Героя.

Жмеринська громада проводжала в останню путь хороброго воїна

Поховали воїна в рідному Браїлові. 

Нагадаємо, на фронті загинув мужній 28-річний командир батальйону з Вінниччини, майор Олександр Глушко. Про це 4 вересня поінформувала Іванівська сільська територіальна громада.

Читайте також

Ворог атакував Вінниччину - уламки дрона пошкодили житлові будинки
Детальніше
Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше