Жмеринська громада провела в останню путь загиблого Героя - Олега Горобчука

Жмеринська громада провела в останню путь загиблого Героя - Олега Горобчука

17:14 04.08.2022

Жмеринська міська територіальна громада 3 серпня провела в останню путь полеглого за свободу, незалежність та територіальну цілісність України земляка Олега Горбачука.

Про це інформує Жмеринська міська рада. 

Жмеринчани на колінах, приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міської територіальної громади, живі квіти, що встеляли дорогу, по якій рухалась багатолюдна жалобна процесія, - так Жмеринська громада вшановувала Героя, що віддав життя за Україну, - йдеться у повідомленні.

Жмеринська громада провела в останню путь загиблого Героя - Олега Горобчука

Патріот та справжній син свого народу Олег Горбачук з перших днів широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни взяв до рук зброю, щоб захищати Україну, її незалежність та майбутнє кожного українця. Досвідчений та загартований воїн, що в юності пройшов через страшне горнило афганської війни, Олег Горбачук безстрашно захищав країну від ворожої навали та отримав тяжкі поранення на Херсонщині.

Життя воїна-оборонця рятували спочатку в Миколаєві, а згодом в Одесі. Лікарі до останнього змагались за життя 55-річного жмеринчанина та серце мужнього воїна не витримало й зупинилось 1 серпня в Одеському госпіталі, - читаємо у повідомленні.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, колеги, друзі, знайомі, бойові побратими, воїни-афганці та вдячні земляки. Поховали мужнього воїна на міському кладовищі.

Нагадаємо, Липовецька громада прощалась з Героєм-захисником, який 17 липня загинув у боях за Батьківщину - Ігорем Барденком. Про це сповістила Фейсбук-спільнота “Мій Липовець”.

Читайте також

У Калинівку "на щиті" повертається нацгвардієць Олександр Гаврилюк
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
У Жмеринці тривають відновлювальні роботи після російської атаки - пошкоджені будинки та школа
Детальніше
Як відбувається процедура влаштування дітей у нові родини у Вінницькій громаді
Детальніше
Поліцейські фіксують наслідки падіння уламків "шахеда" у Жмеринці
Детальніше
Дві тисячі споживачів у Жмеринському районі залишились без газу
Детальніше