Жмеринчанин виборов "золото" на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

17:18 20.11.2023

Жмеринчанин Ігор Бичков виборов золоту нагороду Чемпіонату України з греко-римської боротьби, що проходив у Полтаві 17-19 листопада.

За звання кращого на Чемпіонаті України змагалось 160 учасників із 17 областей. Жмеринчанин Ігор Бичков представляв Вінниччину разом з іншими провідними борцями області.

Ігор боровся у ваговій категорії до 77 кг та вчергове показав майстерну боротьбу на борцівському килимі і здобув заслужену перемогу. За підсумками змагань Ігор Бичков отримав шанс відбору на Олімпійські ігри-2024 у Парижі, оскільки Чемпіонат був відбірковим, - інформує Жмеринська міська рада.

У квітні цього року жмеринчанин Ігор Бичков виборов золото 34-го міжнародного турніру з вільної та греко-римської боротьби, що проходив в естонському Таллінні.

Нагадаємо, днями вінницькі спортсмени повернулися з престижного міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків присвячений пам'яті Владислава Байорка. Змагання відбувались у польському Кракові.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації