Жмеринчанин виборов "срібло" на Всеукраїнському турнірі з боротьби

14:18 13.12.2023

Жмеринчанин Тігран Маргарян у ваговій категорії 44 кг виборов срібло на 23-му Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків, який відбувався з 8 по 10 грудня в Тернополі.

Змагання присвячені пам'яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту України Василя Дем'яного.

На турнір завітали 300 спортсменів з різних куточків нашої країни. Юний борець показав гарні результати та виборов срібну медаль турніру, - інформує видання Жмеринка.City.

Нагадаємо, вінничанин Олег Царьков здобув "срібло" і "бронзу" на міжнародних змаганнях "Відкритий калібр Польщі". Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації