Жмеринчани здобули медалі на міжнародних турнірах з греко-римської боротьби

16:27 21.11.2022

Вихованці Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, що проходив з 11 по 13 листопада в місті Флорешти (Республіка Молдова), та вибороли срібло та бронзу змагань.

Володимир Карпейчик здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 60 кг, а Назар Ткачевко виборов бронзу у ваговій категорії до 65 кг. Загалом за нагороди у Молдові боролися близько 200 спортсменів з:

• Молдови,
  • України,
  • Румунії.

Срібну нагороду Міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед молоді, що проходив 12-13 листопада 2022 року у місті Шауляй (Литва), виборов вихованець Жмеринської школи боротьби Давід Артюшенко. Спортсмен посів друге місце у ваговій категорії до 82 кг, - інформує Жмеринська міська рада.

У змаганнях в литовському Шауляї брали участь майже 300 учасників збірних команд з 12 країн: