Жінка на Вінниччині отруїлась чадним газом

Жінка на Вінниччині отруїлась чадним газом

10:34 19.02.2026

60-річна жінка на Вінниччині отруїлась чадним газом — потерпілу госпіталізували до лікарні.

Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

На Вінниччині вчергове зафіксовано випадок отруєння чадним газом. Про це напередодні медики повідомили рятувальників, — йдеться у повідомленні.

Подія сталася вчора вдень у селі Новоживотів Оратівської громади, де постраждала 60-річна жінка. Її госпіталізували до лікарні. На щастя, стан жінки задовільний.

Вкотре закликаємо громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та своєчасно перевіряти справність опалювальних приладів і належний стан димоходів, особливо якщо користуєтеся пічним опаленням, — додають рятувальники.

Нагадаємо, чадний газ вбив трьох молодих людей у Бершаді. Серед загиблих — військовослужбовець, який приїхав додому у відпустку.

Читайте також

Вінницький реабілітаційний центр та «Червона Калина» підписали меморандум
Вінницький реабілітаційний центр та «Червона Калина» підписали меморандум
Детальніше
На Вінниччині знищили 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни
На Вінниччині знищили 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Безпека та доступність як зміняться головні лікарні Вінниці, де лікують ветеранів
Безпека та доступність: як зміняться головні лікарні Вінниці, де лікують ветеранів
Детальніше
50 годин безоплатного релаксу та здоров’я особлива пільга для вінницьких захисників
50 годин безоплатного релаксу та здоров’я: особлива пільга для вінницьких захисників
Детальніше
На Вінниччині вперше провели ХІІ Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги
На Вінниччині вперше провели чемпіонат України з екстреної медичної допомоги
Детальніше
Майбутнє української медицини вирішували на Вінниччині подробиці візиту Президента НАМН
Майбутнє української медицини вирішували на Вінниччині: подробиці візиту Президента НАМН
Детальніше