Збирали разом з Кельце - з Вінниці відправили допомогу у стабпункти на Схід
Днями з Вінниці відправили вантаж у стабілізаційні пункти Донеччини й Харківщини, де проходять лікування поранені бійці. Гумдопомогу привезли з Кельце.
Про це інформують на сторінці фонду "Подільська громада".
Українки, що живуть у Польщі, спільно з нашою партнерською організацією "Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód" організували збір необхідних речей. Це був збір на запит військових волонтерів України і ми дуже вдячні, що на нього відгукнулася вся громада міста Кельце, - йдеться у повідомленні.
![Збирали разом з Кельце - з Вінниці відправили допомогу у стабпункти на Схід](/sites/default/files/styles/compressor/940x788/inline-images/407869160_752142290292229_3825046967488202360_n.jpg?itok=MEqJhAUl)
Сьогодні отримали слова подяки від стабілізаційних пунктів. Бійці та лікарі дякують нам, а ми нашим польським друзям з міста-побратима Кельце та команді справжніх "миколайчиків" - Новій пошті. Саме вони доставили вантаж. Вдячні за надійне плече, синергію добрих справ, професійних і привітних працівників. Разом ми наближаємо нашу Перемогу, - додають у фонді.
![Збирали разом з Кельце - з Вінниці відправили допомогу у стабпункти на Схід](/sites/default/files/styles/compressor/940x788/inline-images/407910581_752142440292214_2816446272537820912_n.jpg?itok=6qZ-rZla)
Нагадаємо, оборона та безпека - основні пріоритети Вінницької міської ради, які передбачають підтримку військових у боротьбі з ворогом. Днями для Захисників, які зараз на самому “нулі” на Східному напрямку передали чергову партію допомоги - хімічні грілки, армійські термоси і потужний безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва.