Збірна Нацгвардії у складі з вінницькими бійцями виграла турнір з футболу
Збірна команда Національної гвардії перемогла в Чемпіонаті по футболу серед військовослужбовців, який організувала Українська військова ліга. Всього у турнірі виступали 18 команд, які представляють силові структури України.
У складі збірної Нацгвардії, зокрема, були і бійці бригади "Червона Калина", які наразі відновлюються після поранень на фронті.
За команду грали молодший сержант Калісецький Костянтин, старший солдат Коломієць Сергій і старший солдат Рябчук Олександр. Команду готував до зустрічі майор Олександр Дзюбенко, - інформують на сторінці бригади "Червона Калина".
![Збірна Нацгвардії у складі з вінницькими бійцями виграла турнір з футболу](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/408825236_675518578100180_3703013420941853734_n.jpg?itok=eAOHU2my)
У переможному матчі перший гол ефектним ударом з центру поля забив старший солдат Коломієць Сергій. Матч проти ФК "Південна Пальміра" завершився з рахунком 2:1.
Бійці “Червоної Калини” як на фронті, так і на стадіоні борються до перемоги.
Нагадаємо, з нагоди Дня Збройних Сил України в Гніванській територіальній громаді відбувся благодійний турнір з мініфутболу. Про це інформує молодіжна рада громади.