Затвердили Антикорупційну програму Вінницької обласної ради на три роки

Затвердили Антикорупційну програму Вінницької обласної ради на три роки

15:23 26.02.2024

На черговій 50 сесії Вінницької обласної ради депутати ухвалили Антикорупційну програму Вінницької обласної ради на 2024-2026 роки. Її розробили на виконання вимог статті 19 Закону України "Про запобігання корупції" та відповідно до методології управління корупційними ризиками.

Про це 26 лютого інформує Вінницька обласна рада.

Антикорупційна програма - це комплекс правил, стандартів і процедур щодо запобігання, виявлення та протидії корупції у Вінницькій обласній раді. Її мета - досягнення суттєвого прогресу у запобіганні та протидії корупції, забезпечення злагодженості та системності антикорупційної діяльності обласної ради, подальше продовження впровадження механізмів прозорості й відкритості, мінімізації корупційних ризиків у діяльності обласної ради, доброчесності депутатів обласної ради, працівників виконавчого апарату та керівників підприємств, установ, закладів організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Крім того, відповідно до цієї програми діяльність із запобігання та протидії корупції Вінницької обласної ради здійснюється відповідно до таких принципів:

  • верховенства права;
  • законності;
  • пріоритетності прав та свобод людини і громадянина;
  • відкритості та прозорості;
  • участі громадськості у заходах щодо запобігання і протидії корупції;
  • невідворотності відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень;
  • суспільної нетерпимості до корупції, утвердження культури доброчесності.

Передбачені Антикорупційною програмою правила, процедури й заходи щодо запобігання та виявлення корупції є обов'язковими до виконання депутатами та працівниками обласної ради, а також всіма юридичними особами публічного права, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області та перебувають у власності обласної ради.

Нагадаємо, Вячеслав Соколовий провів чергову 50 сесію Вінницької обласної ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, захисниць та мирних жителів, які загинули у війні з російським агресором.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше
Визначили кандидатів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
Детальніше