Зарплата – на ЗСУ голова Вінницької облради оприлюднив декларації про доходи

Зарплата – на ЗСУ: голова Вінницької облради оприлюднив декларації про доходи

20:08 30.01.2024

Відповідно до Закону України № 3384-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану" голова обласної Ради Вячеслав Соколовий у визначені Законом терміни подав декларації за 2021 та 2022 роки.

Зокрема, голова обласної Ради зазначив інформацію про наявні доходи, цінне рухоме та нерухоме майно, грошові активи тощо. Так, заробітна плата голови обласної Ради за 2021 рік становила 756446 грн, а у 2022 році – 631601 грн. Із початку повномасштабного вторгнення російської федерації Вячеслав Соколовий відмовився від премії, а всю свою заробітну плату спрямував на допомогу Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

У деклараціях голова обласної Ради також вказав користування автомобілем Toyota Land Cruiser 200 (2020 року), два будинки у Шаргороді (155 кв.м, 2004 року побудови) та Вінниці (297 кв.м, 2017 року), які належать родині голови облради. Дружина Наталія Соколова, яка як співзасновник фермерського господарства «Плебанівський сад», що з 2006 року займається вирощуванням фруктів і ягід, а віднедавна і городини, володіє також низкою земельних ділянок. Із початку повномасштабного вторгнення фермерське господарство активно підтримує ЗСУ, передає для потреб військових автомобілі, військове спорядження, продукти, а також підтримує місцевий волонтерський центр.

Нагадаємо, Вінницький міський голова Сергій Моргунов у визначені Законом терміни подав декларації за 2021 та 2022 роки. Відповідно до Закону України № 3384-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану".

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У Вінниці підписали Декларацію доброчесних громад з НАЗК
Детальніше
Ще понад 1,5 млрд грн акумулювали до бюджету Вінницької громади на допомогу ЗСУ, безпеку й стійкість громади
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше