Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

23:04 26.03.2021

Курс на кисневу незалежність. Його для лікарень Вінниччини визначили депутати з постійної комісії облради з питань охорони здоров’я.

Ініціював її позачергове зібрання голова облради Вячеслав Соколовий. Адже кількість хворих на коронавірус, яким в стаціонарах кисень життєво необхідний, зростає прискореними темпами. В той час, як з його постачанням виникають труднощі.

Аби не довести ситуацію до критичної, директорів лікарень зобов’язали забезпечити заклади кисневими станціями.

Нагадаємо, у вінницьких лікарнях станом на 22 березня задіяно 83% кисневих точок.

Embedded thumbnail for Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

Читайте також

У Вінницькому центрі реабілітації дітей за підтримки Франції будують новий корпус з укриттям
У Вінницькому центрі реабілітації дітей за підтримки Франції будують новий корпус з укриттям
Детальніше
Вінниччина прагне стати лідером програми «Конкурентоспроможність для відновлення України»
Вінниччина прагне стати лідером програми «Конкурентоспроможність для відновлення України»
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря? Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Детальніше
Нові можливості для лікування дітей вінницька лікарня співпрацюватиме з клінікою у Франції
Нові можливості для лікування дітей: вінницька лікарня співпрацюватиме з клінікою у Франції
Детальніше
На Вінниччині підтримали встановлення меморіальної дошки письменнику Володимиру Рабенчуку
На Вінниччині підтримали встановлення меморіальної дошки письменнику Володимиру Рабенчуку
Детальніше