Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

23:04 26.03.2021

Курс на кисневу незалежність. Його для лікарень Вінниччини визначили депутати з постійної комісії облради з питань охорони здоров’я.

Ініціював її позачергове зібрання голова облради Вячеслав Соколовий. Адже кількість хворих на коронавірус, яким в стаціонарах кисень життєво необхідний, зростає прискореними темпами. В той час, як з його постачанням виникають труднощі.

Аби не довести ситуацію до критичної, директорів лікарень зобов’язали забезпечити заклади кисневими станціями.

Нагадаємо, у вінницьких лікарнях станом на 22 березня задіяно 83% кисневих точок.

Embedded thumbnail for Запаси кисню в лікарнях в області вичерпуються

Читайте також

Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
Вінниччина розширила конкурс «Безпечні стійкі громади» більше грошей і новий напрям
Вінниччина розширила конкурс «Безпечні стійкі громади»: більше грошей і новий напрям
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
60 млн грн і необмежена кількість проєктів як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
60 млн грн і необмежена кількість проєктів: як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
Детальніше
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини деталі проєкту на 2 млн грн
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини: деталі проєкту на 2 млн грн
Детальніше