Захисникам з Вінниці на фронт передали засіб для очищення води

Захисникам з Вінниці на фронт передали засіб для очищення води

10:59 07.09.2022

Вінницьким хлопцям до Авдіївки від Благодійного Фонду "Вінниця - комфортне та безпечне місто" передали "Акватон-10" (на знезараження 1800 л води), рідкий засіб для прання, засоби гігієни, ліки проти грибка, заживлювальну мазь. 

Волонтерка Олена Давидова допомогла доставити все необхідне на фронт.

Благодійний фонд продовжує закупівлю ефективного знезаражуючого засобу "Акватон-10", який не містить хлору і не шкідливий для здоров'я. Один стік (вартість шість грн) – шість літрів очищеної води. Його можна додавати у воду, яку набрали з річки, озера, калюжі. Для військових в бойових умовах це вкрай необхідний засіб, - повідомляє Благодійний Фонд "Вінниця - комфортне та безпечне місто".

Нагадаємо, ще один автомобіль передала Калинівська громада українським військовим. Цього разу калинівчани придбали позашляховика для свого земляка, уродженця Голубівського старостинського округу Віталія Перегончука.

Читайте також

Саміт G7 партнери домовилися посилити українську протиповітряну оборону
Саміт G7: партнери домовилися посилити українську протиповітряну оборону
Детальніше
Родини чекають новин у Вінницькій області провели зустріч щодо полонених
Родини чекають новин: у Вінницькій області провели зустріч щодо полонених
Детальніше
П'ятий опалювальний сезон війни як готуються Україна і Вінниччина
П'ятий опалювальний сезон війни: як готуються Україна і Вінниччина
Детальніше
Чотири роки чекали і вимолили воїн морської піхоти повернувся з полону на Вінниччину
Чотири роки чекали і вимолили: воїн морської піхоти повернувся з полону на Вінниччину
Детальніше
Уламок снаряда застряг у документах: вінницькі міграційники розповіли як паспорт врятував життя бійця
Уламок снаряда застряг у документах: вінницькі міграційники розповіли як паспорт врятував життя бійця
Детальніше
Трагедія в небі над Хмельниччиною бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Трагедія в небі над Хмельниччиною: бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Детальніше