Захисник з Барської громади отримав відзнаку "Хрест бойових заслуг"

Захисник з Барської громади отримав відзнаку "Хрест бойових заслуг"

15:12 24.01.2024

Відважний захисник, солдат Дуженький Олег Олександрович, уродженець села Мигалівці з Барської громади, був удостоєний відзнаки Президента України "Хрест бойових заслуг". Нагородили військового відповідно до указу №864/2023.

Олег є прикладом сміливості, відваги та відданості принципам. Він став на захист країни ще в ході бойових дій АТО. Захищав Україну у період з 2016 по 2019 роки.

На момент повномасштабного вторгнення Олег працював в Англії. Будучи справжнім воїном та патріотом своєї держави, він не зміг залишитись осторонь. Тому у 2022 році розірвав робочий контракт, повернувся додому, без вагань поповнив ряди захисників України та знову взяв зброю до рук, потрапивши до 130-го окремого розвідбату, - інформує Барська міська рада.

Відзнакою Президента України "Хрест бойових заслуг" нагороджують військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань за видатну особисту хоробрість та відвагу, або за видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя чи безпосереднього зіткнення.

Нагадаємо, "Золотим хрестом" Головнокомандувача Збройних Сил України нагородили Олександра Шевчуку з Війтівецької громади Гайсинського району. 27-річний військовий отримав високу нагороду за успішне виконання бойових завдань на одному з найгарячіших напрямків - Бахмутському.

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше