Загинув юний Герой з Погребища - воював у штурмовій бригаді на Донецькому напрямку

Загинув юний Герой з Погребища - воював у штурмовій бригаді на Донецькому напрямку

15:41 05.11.2024

На фронті загинув 21-річний Герой з Погребища Іван Смірнов - воював у штурмовій бригаді на Донецькому напрямку.

Про це 5 листопада інформує Погребищенське вище професійне училище №42.

В нашій училищній сім’ї знову трагічна втрата. 29 жовтня в районі населеного пункту Ступочки, Краматорського району Донецької області, в результаті здійснення противником удару безпілотним літальним апаратом по позиціях підрозділу, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, загинув наш випускник Іван Смірнов, - йдеться у повідомленні.

Іван народився 27 квітня 2003 року у селі Йосипівка, в багатодітній родині. Мама — Катерина Смірнова, своїх трьох молодших дітей виховувала одна. Всі дитячі та юнацькі роки Герой провів у рідному селі.

У 2019 році Іван Смірнов вирішив здобувати робітничу професію в нашому училищі за спеціальністю тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів категорії «С», яке у 2021 році успішно завершив. 

3 жовтня 2021 року призваний на строкову військову службу у Київську 96 Ракетно-зенітну бригаду військової частини А2860. Початок повномасштабної війни з російським агресором змінили погляди на життя захисника. 

Відсвяткувавши свою 21 річницю, через декілька тижнів, а саме 30 травня 2024 року, підписав контракт та став на захист своєї неньки України у складі 5 Окремої Київської штурмової бригади військової частини А4010. Протягом п’яти місяців юний Герой разом зі своїми побратимами воював із ворогом у найзапекліших боях на Донецькому напрямку, — інформують у некролозі.

Земляки висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям молодого Героя.

Нагадаємо, на фронті загинув 32-річний молодший сержант, командир відділення зенітно-ракетного взводу з Вінниччини Тарас Більмак. Про це інформує Тульчинська районна державна адміністрація.

Читайте також

Приховав поранення, щоб повернутись на фронт Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Приховав поранення, щоб повернутись на фронт: Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Детальніше
Вінницький суд засудив російську співачку, яка закликала захопити Київ і Варшаву
Вінницький суд засудив російську співачку, яка закликала захопити Київ і Варшаву
Детальніше
«Не маємо права забути» у Вінниці 28 липня згадають жертв теракту в Оленівці
«Не маємо права забути»: у Вінниці 28 липня згадають жертв теракту в Оленівці
Детальніше
«Безвісти зниклі — не значить забуті» у Сутисках відкрили Алею Надії
«Безвісти зниклі — не значить забуті»: у Сутисках відкрили Алею Надії
Детальніше
Радник Президента показав карту загрози від нових «Шахедів» Вінниця поки поза зоною ударів
Радник Президента показав карту загрози від нових «Шахедів»: Вінниця поки поза зоною ударів
Детальніше
У 23 роки загинув воїн механізованого баатльйону з Тульчинщини
У 23 роки загинув старший солдат механізованого батальйону з Тульчинщини
Детальніше