За минулий тиждень на Вінниччині виявили понад 400 порушень карантинних вимог
За минулий тиждень, 20-26 грудня, рейдові групи здійснили понад шість тисяч перевірок, склали 35 протоколів та винесли 406 постанов за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).
Зокрема, на адміністрацію семи закладів громадського харчування та одного продовольчого ринку, 15 – на перевізників, решта – на інших суб’єктів господарювання.
Окрім того, винесли 406 за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок). Також поліцейські здійснили 527 перевірок на залізничному та автотранспорті, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![За минулий тиждень на Вінниччині виявили понад 400 порушень карантинних вимог](/sites/default/files/styles/compressor/1200x1189/inline-images/za-minuliy-tizhden-na-vinnichchini-viyavili-ponad-400-porushen-karantinnikh-vimog-1.jpg?itok=N-ipB75g)
Нагадаємо, ситуація з коронавірусом на Вінниччині поступово стабілізується, рівень захворюваності спадає. За минулу добу на території області виявили 43 нових випадків коронавірусу.