З Вінниці передали гумдопомогу для персоналу спецпідприємства в зону відчуження

З Вінниці передали гумдопомогу для персоналу спецпідприємства в зону відчуження

23:07 15.04.2022

Десятитонний вантаж з речами першої необхідності відправили з Вінниці для працівників "Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами" у Чорнобиль.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Зараз персонал спеціалізованого підприємства поетапно намагається відновити роботу після окупації, заставши тотальне мародерство та пограбування.

Доставили для працівників "Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами" 10-тонний вантаж з речами першої необхідності. Це засоби гігієни, медикаменти, спальники та продукти харчування. А сюрпризом для працівників стало вінницьке сало. Хлопці кажуть, за це - особлива подяка. З трепетом прийняли і переданий з Вінниці прапор, який ми традиційно відправляємо з вантажами допомоги, - зазначив Сергій Моргунов. - Тільки підтримуючи один одного, ми вистоїмо. Наш Гуманітарний штаб працює, щоб допомога надходила вчасно кожному, хто її потребує. Разом – до перемоги!

З Вінниці передали гумдопомогу для персоналу спецпідприємства в зону відчуження

Виконуючий обов'язки генерального директора Державного спеціалізованого підприємства "Центральне підприємство з поводження радіоактивними відходами" Володимир Калачик дякує за підтримку та сподівається, що скоро вдасться налагодити роботу у зоні відчуження.

Хочу особисто подякувати Вінницькому міському голові, що міська рада та БФ “Подільська громада” відгукнулись на наше звернення, ця допомога надзвичайно важлива для нас зараз. Ми не можемо швидко вирішити питання з забезпеченням, тому що є складності з логістикою, з державними закупівлями, і завдяки цій допомозі ми зможемо закрити першочергові потреби, - сказав Володимир Калачик.

Нагадаємо, черговий гуманітарний вантаж із необхідною допомогою доправили із Вінниці до Миколаєва. 20 тонн продуктів та засобів гігієни відправили цього разу.

Читайте також

З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше