З незаконного приватного володіння вилучили 15 га лісу на Жмеринщині

З незаконного приватного володіння вилучили 15 га лісу на Жмеринщині

10:59 31.05.2024

Барський районний суд Вінницької області задовольнив позов Жмеринської окружної прокуратури про скасування державної реєстрації та усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною лісовою ділянкою шляхом її повернення у комунальну власність Вінницької обласної ради. 

Йдеться про 15 га землі лісогосподарського призначення вартістю 336 млн грн, що знаходиться на території Барської міської громади Жмеринського району та перебуває у користуванні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс".

У 2016 році на ділянку незаконно набуто право приватної власності, що позбавляло комунальне підприємство можливості провадити лісогосподарську діяльність, спрямовану на збереження та відтворення лісових насаджень та створювало сприятливі умови для здійснення незаконних рубок лісу, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Після набуття судовим рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Нагадаємо, Господарський суд Вінницької області задовольнив позови Могилів-Подільської окружної прокуратури про скасування державних реєстрацій земельних ділянок в межах прикордонної смуги.

Читайте також

Барська громада підтвердила загибель захисника-гранатометника Дениса Лисака
Барська громада підтвердила загибель захисника-гранатометника Дениса Лисака
Детальніше
Рік чекали на повернення на фронті загинув молодший сержант з Барської громади
Рік чекали на повернення: на фронті загинув молодший сержант з Барської громади
Детальніше
На Харківщині загинув 36-річний захисник з Барської громади
На Харківщині загинув 36-річний старший сержант із Барської громади
Детальніше
Барська громада прощається з морпіхом, який загинув боронячи Херсон
Барська громада прощається з морпіхом, який загинув боронячи Херсон
Детальніше
Загинув захисник з Бара, який служив у взводі розвідки та коригування
Загинув захисник з Бара, який служив у взводі розвідки та коригування
Детальніше
Популяція лисиць зростає на Вінниччині б'ють на сполох через сказ
Популяція лисиць зростає: на Вінниччині б'ють на сполох через сказ
Детальніше