З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

18:58 29.12.2022

З Нового року вінничани платитимуть за воду за новим тарифом. Відтак, у лютневих платіжках на них чекає нова ціна.

Цю постанову затвердила Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Йдеться, зокрема, і про “Вінницяоблводоканал”. 

Нагадаємо, вінничани вражають своєю добротою та чуйністю. Так, один з жителів міста вирішив попіклуватися про працівників "Вінницяоблводоканалу", які ліквідовували витік біля його будинку.

Embedded thumbnail for З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

Читайте також

Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Аварія на водогоні на Хмельницькому шосе кілька вулиць Вінниці без води
Аварія на водогоні на Хмельницькому шосе: кілька вулиць Вінниці без води
Детальніше
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим: поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Детальніше
Вінниця відкрила пільгове кредитування фермерів від 100 тис. до 1 млн грн на строк до п'яти років
Вінниця відкрила пільгове кредитування фермерів: від 100 тис. до 1 млн грн на строк до п'яти років
Детальніше
Тарифи на воду зростуть, але обларада та міськрада готують програму компенсацій для вінничан
Тарифи на воду зростуть, але обларада та міськрада готують програму компенсацій для вінничан
Детальніше