З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

18:58 29.12.2022

З Нового року вінничани платитимуть за воду за новим тарифом. Відтак, у лютневих платіжках на них чекає нова ціна.

Цю постанову затвердила Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Йдеться, зокрема, і про “Вінницяоблводоканал”. 

Нагадаємо, вінничани вражають своєю добротою та чуйністю. Так, один з жителів міста вирішив попіклуватися про працівників "Вінницяоблводоканалу", які ліквідовували витік біля його будинку.

Embedded thumbnail for З 1 січня вінничани платитимуть за воду більше

Читайте також

Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Аварія на водогоні на Хмельницькому шосе кілька вулиць Вінниці без води
Аварія на водогоні на Хмельницькому шосе: кілька вулиць Вінниці без води
Детальніше
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим: поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Детальніше