Юні вінничани - чемпіони України з хокею на траві

14:02 24.06.2021

З 21 по 23 червня у Вінниці проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2002-2003 р.н. За підсумками змагань звання чемпіона України виборола збірна команда Вінницької області.

У чемпіонат брали участь чотири команди - збірна Вінницької області, збірна Сумської області, МДЮСШ 1 міста Вінниці та ОДЮСШ ХК "Фенікс" Житомирської області. Чемпіонат проходив в рамках підготовки до Чемпіонату Європи U-19, щоб переглянути кандидатів у збірну, - розповідає головний тренер команди Віталій Бондарчук.

Тепер юні вінничани є кандидатами в збірну України U-19, яка готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться в липні у місті Відень в Австрії.

Нагадаємо, чемпіонами Міжнародного турніру з хокею на траві стала вінницька команда.

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони