Юні козятинські спортсмени вибороли призові місця на змаганнях зі стрибків у висоту

17:31 28.12.2020

У місті Васильків (Київська область) 25 грудня відбулися змагання зі стрибків у висоту. За підсумками змагань, стрибуни Козятинської КДЮСШ стали переможцями та призерами змагань.

З козятинчанами змагались команди Києва, Василькова (Київська область) та Бердичева (Житомирська область).

Спортсмени Козятинської КДЮСШ продемонстрували високі результати та посіли такі призові місця:

• Янчевська Злата - 3 місце, 135 см.

Нагадаємо, вінницька красуня та спортсменка отримала роль у популярному серіалі.

Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»