Юні футболісти зі Жмеринки перемогли на турнірі пам'яті Олексія Гриценка

17:11 05.10.2022

2 жовтня жмеринським футболістам навіть дощ не став на заваді. Дві команди зі Жмеринки вкотре показали свою майстерність, стали переможцями та вибороли срібло на 13 щорічному футбольному турнірі пам'яті ексголови територіального комітету профспілки залізничників Олексія Гриценка.

Участь в змаганнях взяли чотири команди:

• дві зі Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи,
  • команда дитячо-юнацької спортивної школи з Деражні,
  • команда Вінницького району.

Ігри проходили паралельно. Юні футболісти зі Жмеринки, юнаки 2009 року народження, у запеклій боротьбі вибороли два призових місця.

Всіх учасників змагань нагородили Кубками, медалями та грамотами, а також пригостили смаколиками від брата Олексія Гриценка - Володимира Гриценка, - повідомляє видання Жмеринка.City.

Нагадаємо, 24 вересня у місті Балта Подільського району, Одеської області, відбувся міжобласний турнір з малого футболу між юнаками 2011 р.н. В турнірі взяли участь юні футболісти з Піщанки.

Студенти вінницьких коледжів змагались на турнірі з боулінгу
Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
На трасі Вінниця - Ямпіль п'яний водій ВMW протаранив Opel Combo - дві людини у лікарні