Юна калинівчанка виборола перемогу у першій Дитячій шашковій лізі

17:18 04.03.2024

Юна вихованка Будинку дитячої творчості Калинівки Міла Пачевська виборола перемогу у першій Дитячій шашковій лізі.

3 березня в Україні вперше стартувала Дитяча шашкова ліга. За перемогу у змаганнях боролися 170 учасників з:

• Одеської областей.

Також у змаганнях взяли участь і двоє вихованок Будинку дитячої творчості Калинівки - Міла Пачевська (серед дівчат до 8 років) та Ангеліна Вдовиченко (серед дівчат до 10 років). Для семирічної Міли Пачевської це був перший турнір, але юна спортсменка не розгубилася, вдало виступила та виборола 1 місце у своїй віковій категорії. Окрім цього калинівчанка увійшла в історію, адже вона є першою дівчинкою в Україні, яка отримала сертифікат за перемогу в першій Дитячій шашковій лізі, - інформує Калинівська міська рада.

Подруга по команді Ангеліна Вдовиченко, посіла 9 місце серед 32 учасників (серед дівчат 2014-2015 р.н.).

Нагадаємо, у Вінниці відбулось відкриття міського етапу змагань проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", який реалізують за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. З вітальним словом до молодих спортсменів звернулися чемпіон Кубка світу з кульової стрільби Данило Даниленко та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.