Євгеній Блищик - служитель Вінницької єврейської Месіанської общини, капелан (військовий священик)

Євгеній Блищик - служитель Вінницької єврейської Месіанської общини, капелан (військовий священик)

11:59 05.10.2022

У складі Корпусу військових капеланів Християнської служби порятунку здійснив декілька поїздок на передову, зокрема на нульову лінію. Там, окрім місії священнослужителя, капелани реалізують ще й волонтерські гуманітарні завдання.

За минулі поїздки, завдяки грошовим внескам небайдужих людей, зуміли придбати та передати військовим ротний комплект польової реанімації, генератори, дизельні обігрівачі, білизну, вологі серветки, медикаменти, Біблії, харчування і безліч інших необхідних речей.

Вже планують наступні подібні виїзди, однак дуже потребують допомоги, щоб закупити вкрай важливі речі для українських військових. Для цього просять робити донати на рахунки:

  • Гумдопомога для ЗСУ (Вінницького підрозділу спецназу на передовій). Ціль: 80 000 грн. Посилання на Банку.  Номер картки Банки - 5375 4112 0096 3366
  • Автомобіль для військових. Ціль: шість тисяч доларів. Номер картки - 5168 7520 8073 2541.

Нагадаємо, захисник з Вінниччини разом з побратимами працює над знищенням ворогів на Херсонському напрямку. Нині, для того, щоб виконувати бойові задачі, хлопцям потрібен квадроцикл. Для цього сестра нашого земляка відкрила збір коштів.

Embedded thumbnail for Євгеній Блищик - служитель Вінницької єврейської Месіанської общини, капелан (військовий священик)

Читайте також

Кулеметник «Червоної калини» з Вінницьких Хуторів загинув після важкого поранення
Кулеметник «Червоної калини» з Вінницьких Хуторів загинув після важкого поранення
Детальніше
Понад рік вважався зниклим безвісти майстер-сержант з Могилів-Подільської громади загинув на Донеччині
Понад рік вважався зниклим безвісти: майстер-сержант з Могилів-Подільської громади загинув на Донеччині
Детальніше
Рік успішної роботи як ветеранський простір «Побратим» допомагає воїнам у Вінниці
Рік успішної роботи: як ветеранський простір «Побратим» допомагає воїнам у Вінниці
Детальніше
Пішов із життя капітан 5-й відділу Вінницького районного ТЦК колеги висловлюють співчуття
Пішов із життя капітан 5-й відділу Вінницького районного ТЦК: колеги висловлюють співчуття
Детальніше
У Козятинській громаді оголосили день жалоби за загиблим Захисником
У Козятинській громаді оголосили день жалоби за загиблим Захисником
Детальніше
«Дзвін надії» вінничан запрошують на всеукраїнську акцію пам'яті полонених
«Дзвін надії»: вінничан запрошують на всеукраїнську акцію пам'яті полонених
Детальніше