Янголи в білих халатах кого з вінницьких медсестер нагородили до професійного свята

Янголи в білих халатах: кого з вінницьких медсестер нагородили до професійного свята

16:03 12.05.2026

У Міжнародний день медичної сестри, на Вінниччині відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню представників цієї надважливої професії.

Про це 12 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Вінницьку облраду.

У святкових урочистостях взяли участь перші особи області та міста, керівники профільних департаментів та головні лікарі провідних медичних закладів регіону. Кращих фахівців галузі відзначили почесними грамотами за високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у порятунок життів, — йдеться у повідомленні.

Янголи в білих халатах: кого з вінницьких медсестер нагородили до професійного свята

Серед нагороджених фахівців медичних закладів Вінниці та області:

  • Світлана Гарбуз — головна акушерка Вінницької міської клінічної лікарні;
  • Наталія Верзун — операційна медсестра Вінницької лікарні швидкої допомоги;
  • Сніжана Войтович (Жмеринська центральна районна лікарня), Раїса Глуховська (лікарня ім. М.І. Пирогова), Світлана Гуйван (Могилів-Подільська ОЛІЛ) та Олена Галькевич (обласний центр екстреної допомоги);
  • Яна Зєльнікова (Гайсинська центральна районна лікарня), Оксана Каткова (ЦПМСД №3 Вінниці), Сніжана Корнієнко (лікарня ім. академіка Ющенка) та Сніжана Костюк (Тульчинський ЦПМСД);
  • Світлана Кравчук (центр служби крові), Зінаїда Красільник (Хмільницька центральна лікарня), Людмила Лановик (фтизіопульмонологічний центр) та Наталія Лукіянчук (обласна дитяча лікарня);
  • Олеся Тимощук (Калинівська центральна районна лікарня) та Оксана Черниш (Подільський онкоцентр).

Окремі відзнаки та подяки отримали працівники вузькоспеціалізованих центрів лікарні імені Пирогова: Інна Коломієць, Юлія Околіта, Лариса Соколик, Олена Кравчук та Юлія Дяченко. 

Також відзначили представників реабілітаційних центрів для ветеранів: Лілію Безносюк та Валентину Медяну.

Нагороди також отримали фахівці з громад області та міських лікарень: Руслана Бурбенко та Аліна Поліщук (Вінницька МКЛ №1), Людмила Московчук (Друге Вінницьке ТМО), Тетяна Бондар (Погребищенський ЦПМСД) та Ірина Бурлак (Могилів-Подільський ЦПМСД). 

Список нагороджених доповнили Наталя Гуменна (Копайгород), Оксана Демчук (Тульчин), Анжела Жуковська та Світлана Кураксіна (Вінниця).

Особливу шану висловили медичним сестрам, які несуть службу в лавах Збройних Сил: сержанту Дарії Білоус, молодшим сержантам Аліні Мазницькій, Людмилі Панькевич, Тетяні Киричок та старшому солдату Інні Малінській.

Також грамотами відзначені представники Університетської клініки ВНМУ ім. М.І. Пирогова (Любов Мала, Галина Вовк, Алла Лабунець, Наталія Денисова, Оксана Притолюк) та досвідчені керівники медсестринських служб з Гайсина, Калинівки, Жмеринки, Теплика, Хмільника та Вінниці.

Нагадаємо, на Вінниччині відбулися урочистості з нагоди вручення почесного звання «Мати-героїня». Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, державні нагороди отримали 48 мешканок нашого регіону.

Читайте також

Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Анна Сипко з Вінниці виборола бронзу рейтингового турніру G-1 з тхеквондо у складі збірної України
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Вінниччина розширила конкурс «Безпечні стійкі громади» більше грошей і новий напрям
Вінниччина розширила конкурс «Безпечні стійкі громади»: більше грошей і новий напрям
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше