Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти

Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти

11:48 17.06.2021
168

Підсумкові засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти відбулися 17 червня. Комісії визначали переможців конкурсів на заміщення вакантних посад керівників сімох закладів.

Зокрема, це  - “Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” - дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької облради”;  “Ободівська спецшкола”; “Нечуївська спецшкола”; “Котюжанівська спецшкола; “Буднянська спецшкола”; “Ситковецька спецшкола” та Вінницький навчально-реабілітаційний центр “Гніздечко”.

Заступник голови Вінницької облради та голова конкурсної комісії Ігор Івасюк проінформував присутніх, що конкурсна комісія протягом двох робочих днів із дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу та оприлюднює результати на офіційному сайті засновника.

Нагадую, що конкурсний відбір переможців конкурсу здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти Нова Українська Школа на період до 2029 року, перевірки професійних компетенцій, що відбуваються шляхом письмового вирішення тестових і ситуаційних завдань, - зазначив Ігор Івасюк.

На попередніх засіданнях комісій усі кандидати представляли свої презентації, а також складали тестові завдання. 

Оголосила результати письмового тестування на знання кандидатами законодавства та вирішення письмових ситуаційних завдань на знання професійних компетентностей секретар конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова.

Після оголошення результатів члени комісій проголосували за кожного з кандидатів.

Переможцями конкурсу стали:

  • на посаду директора Вінницького навчально-реабілітаційного центру “Гніздечко” - Михайло Басюк;
  • на посаду директора Кисляцького навчально-виховного комплексу: спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Гайсинського району - Дмитро Порохнявий;
  • на посаду директора Нечуївської спеціальної школи - Галина Брюнеткіна;
  • на посаду директора Ободівської спеціальної школи - Лариса Зайченко;
  • на посаду директора Буднянської спеціальної школи – Людмила Осадчук;
  • на посаду директора Ситковецької спеціальної школи - Михайло Гуцаленко. 

Члени комісії визначили таким, що не відбувся, конкурс на заміщення вакантної посади директора Котюжанівської спеціальної школи. Кандидатами на цю посаду були Володимир Гетманчук та Оксана Калушко.

Ігор Івасюк повідомив, що керівника цього закладу, згідно з законодавством, має визначити повторний конкурс. До його результатів виконувати обов`язки керівника  Котюжанівської спеціальної школи буде Володимир Гетманчук.

Засідання конкурсних комісій відбувалося у режимі онлайн на сайті Вінницької облради.

Нагадаємо, триває відбір на посади директорів вінницьких комунальних закладів освіти.

Читайте також
У Вінниці триває архітектурний конкурс
Детальніше
У Вінниці визначили фіналістів всеукраїнського архітектурного конкурсу "Коцюбинський вдома"
Детальніше
Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву
Детальніше
У Жмеринці учасникам Координаційної ради показали дитсадок, школу та басейн
Детальніше
1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи
Детальніше
Вінницький першокурсник став лауреатом конкурсу у Великому Герцогстві Люксембург
Детальніше