Вихователі безпеки працюватимуть в українських школах

Вихователі безпеки працюватимуть в українських школах

13:30 29.08.2022

Вихователі безпеки будуть працювати в українських школах. Перші 17 спеціалістів скоро поїдуть в різні регіони. 

Вони подивляться, як будуть працювати укриття в школах, разом з дітьми вивчатимуть вибухонебезпечні предмети, правила дорожнього руху та як протидіяти булінгу. Також у школах планують відкрити класи безпеки.

Питання безпеки є не менш важливим, ніж питання нашої перемоги, це напряму пов’язані речі. Розробка проєкту розпочалася рік тому, але він буде видозмінюватися відповідно до умов часу. Цей проєкт буде жити тоді, коли буде взаємодія з місцевими громадами та розуміння для чого це потрібно державі, громаді та міжнародним партнерам. І тут всі складові є. Продовження проєкту однозначно буде. Ті школи та громади, які будуть мати таких вихователів безпеки матимуть більше шансів безпечно навчати, - каже міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Нагадаємо, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області рекомендує батькам розповідати дітям про мінну небезпеку.

Embedded thumbnail for Вихователі безпеки працюватимуть в українських школах

Читайте також

У вінницьких ліцеях на благодійних ярмарках зібрали понад 750 тисяч гривень для ЗСУ
У вінницьких ліцеях на благодійних ярмарках зібрали понад 750 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Замість кризового центру — домашній затишок у Вінниці 15-річний підліток отримав шанс на нове життя
Замість кризового центру — домашній затишок: у Вінниці 15-річний підліток отримав шанс на нове життя
Детальніше
«Мамо, я там, де хотів бути» вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
«Мамо, я там, де хотів бути»: вінницькі школярі почули останні слова захисників Маріуполя
Детальніше
Кривава драма на Вінниччині п’яна мати встромила ніж у спину 17-річній доньці
Кривава драма на Вінниччині: п’яна мати встромила ніж у спину 17-річній доньці
Детальніше
Акція «Діти дітям»учні вінницького ліцею привітали однолітків у Старій Прилуці
Акція «Діти дітям»: учні вінницького ліцею привітали однолітків у Старій Прилуці
Детальніше
Нитка, що оберігає воїна у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Нитка, що оберігає воїна: у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Детальніше