Вихованці вінницької спортшколи здобули медалі на чемпіонатах у Румунії

11:38 04.07.2022

Днями у румунському місті Тиргу-Жіу відбувся Чемпіонат серед юнаків до 16 років зі спортивної радіопеленгації. У складі збірної команди України виступила вихованка вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Уляна Пізюк.

Спортсменка здобула дві срібні медалі у командній категорії дівчат до 16 років. Цими ж днями проходив і Кубок Румунії ARDF "Constantin Brancusi", де спортсмени Вінниці вибороли золоті та срібні медалі.

Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 показали відмінні результати на Кубку Румунії — серед юніорок переможницею стала Майстер спорту Аліна Солоненко, а її подруга за командою Віра Володимирова здобула срібло. Серед юніорів срібло на Кубку Румунії завоював Артем Степанищев, — повідомляє Вінницька міська рада.

Відділення радіоспорту діє на базі вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, його очолює Заслужений тренер України Сергій Зеленський. Він зазначає, що перед змаганнями спортсмени виконали колосальну підготовку щодо техніки та тактики.

Спортивна радіопеленгація являє собою змагання між спортсменами різних вікових груп від шести до 90 років, які за допомогою карти місцевості, компаса і спеціального приймача-пеленгатора з антеною направленої дії, повинні зайти радіопередавачі - "лисиці", які працюють на радіолюбительських діапазонах і розташовані в лісовій місцевості. Мета змагання – це знайти задане число "лисиць" за певний проміжок часу. Участь в змаганнях по спортивній радіопеленгації вимагає фізичної, технічної, тактичної та розумової підготовки. Радіопеленгація допомагає гармонійно розвивати інтелектуальні та фізичні вміння дітей, а також має оздоровчий вплив, адже змагання зазвичай проводяться на свіжому повітрі, – каже Сергій Зеленський.

Вінничани, які мають бажання займатися цим видом спорту, можуть звертатися у міську дитячо-юнацьку спортивну школу №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, тел. 67-36-86. Крім того, тут культивують і інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каное, спортивне орієнтування, тхеквондо, веслування на човнах "Дракон".

Нагадаємо, вінничанин Іван Чупринко завоював золото на чемпіонаті світу з пауерліфтингу в жимі лежачи. У ваговій категорії до 74 кілограмів спортсмен підняв 292,5 кілограма, отримавши звання абсолютного чемпіона.

Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць
Вінницька команда виборола впевнену перемогу на Всеукраїнському турнірі з гандболу