Ворог атакував критичну інфраструктуру - є влучання на Вінниччині

Ворог атакував критичну інфраструктуру - є влучання на Вінниччині

10:40 17.11.2024

В ніч на 17 листопада відбулася масована терористична атака на цивільну енергетичну інфраструктуру України - є влучання на Вінниччині.

Про це поінформували у Вінницькій облраді.

Ворог атакує критичну інфраструктуру. Є влучання на Вінниччині. За попередніми даними, постраждалих немає. Однак є відключення електроенергії,  - повідомив голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

За його інформацією, усі служби оперативно виїхали на місце для ліквідації наслідків.

Орда не полишає спроб занурити нашу країну в темряву і холод. Відключення обладнання і знеструмлення споживачів торкнулося і Вінницької області, - інформує “Вінницяобленерго”.

Станом на 09:07 електропостачання споживачів відновили. 

Через нестабільність в енергосистемі проблеми торкнулись й водопостачання.

Через перебої з напругою мали повну «посадку» головної водопровідної станції Вінниці: місто могло відчути відсутність води/понижений тиск. Наші фахівці вже усунули проблему, станцію перезапускаємо й поволі виходимо на звичний тиск у мережі, - інформує “Вінницяоблволоканал”.

Ситуація в столиці

Уранці влада столиці повідомила, що внаслідок ракетного удару по Києву через падіння уламків в Печерському районі сталось загоряння на покрівлі 5-поверхового житлового будинку. Згодом стало відомо про одну постраждалу жінку.

Пізніше стало відомо, що у будинку в Печерському районі, звідки госпіталізували одну жінку, ще одній постраждалій медики надали допомогу на місці. Також у будинку пошкоджено одну із квартир на п'ятому поверсі. 

За даними ДСНС, ще 30 людей було евакуйовано з багатоповерхівки.

Крім того, в Голосіївському та Дніпровському районах столиці зафіксовано падіння уламків на відкритій території в житловій забудові, а в Деснянському районі - також падіння уламків на відкритій території та на дах недобудови. 

Атака дронів на Миколаїв

За даними обласної військової адміністрації, внаслідок атаки загинули двоє жінок, поранено четверо дорослих та двоє дітей. 

У місті пошкоджено приватні житлові будинки, багатоповерховий будинок, легкові автомобілі, торговий центр та об’єкт інфраструктури. Також виникло декілька пожеж. 

Удари по Запоріжжю

Росіяни нанесли три удари по Запоріжжю. За уточненою інформацією, через ворожу атаку на Запоріжжя дістали поранення двоє людей.  
59-річний чоловік у лікарні. Медики надають всю необхідну допомогу.  18-річний юнак після огляду лікарів від госпіталізації відмовився.

Обстріл Дніпра

Росія атакувала Дніпро — у місті пошкоджені багатоповерхівки, навчальний заклад, автівка. Одному пораненому чоловіку надають допомогу.

Також було чутно вибухи на Криворіжжі, у Самарівському районі та Камʼянському. Виникли пожежі.

Ситуація на Львівщині

У Червоноградському (Шептицькому) районі внаслідок падіння уламків ворожої ракети загорілися гаражі та автомобіль. На місці працюють вогнеборці.

Нагадаємо, окупанти атакували Одещину шахедами, вдаривши по припортовій та прикордонній інфраструктурі в Ізмаїльському районі. Виникла пожежа, поранено двох водіїв.

Читайте також

Кожна п'ята гривня — на фронт Вінниця знову підтвердила лідерство за часткою оборонних видатків
Кожна п'ята гривня — на фронт: Вінниця знову підтвердила лідерство за часткою оборонних видатків
Детальніше
Назавжди повертається додому Барська громада готується зустріти полеглого Героя
Назавжди повертається додому: Барська громада готується зустріти полеглого Героя
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Зупинись, щоб згадати вінничан запрошують долучитися до вшанування пам’яті хороброго воїна
Зупинись, щоб згадати: вінничан запрошують долучитися до вшанування пам’яті хороброго воїна
Детальніше
Трагічна звістка про загибель вінницького піхотинця сколихнула район.
Трагічна звістка про загибель Героя-піхотинця сколихнула Тульчинський район
Детальніше
Боронив небо Донеччини громада на Вінниччині схиляє голови перед полеглим воїном воїном-зенітником
Боронив небо Донеччини: громада на Вінниччині схиляє голови перед полеглим воїном воїном-зенітником
Детальніше